Adver Czech s.r.o.

cz | en

IT bezpečnost

Security
Security
Security
Security
Security
Security

Máte obavu o bezpečnost firmy? Jsou Vaše produkty, služby či firemní strategie dostatečně zabezpečené proti úniku informací? Víte, co dělat a jak se chovat v nečekaných krizových situacích? My Vám v tom pomůžeme.

Bezpečnostní audity

Připravujeme, zajišťujeme a vyhodnocujeme bezpečnostní audity dle přesného zadání a požadavků klienta.

Provádíme penetrační testy na základě požadavků zákazníka zaměřené jak na dodávané služby, tak na osoby, a sloužící pro kontrolu spolehlivosti a funkčnosti systému.

Informační bezpečnost

Zjistíme, zda stávající zabezpečení informací ve Vaší firmě je dostatečné, a pomůžeme Vám správně a profesionálně nastavit ochranu informací, osobních údajů a utajovaných skutečností tak, aby byly v souladu se stávajícími zákony.

Business Continuity Management (BCM)

V souladu s potřebami Vaší společnosti Vám pomůžeme vypracovat přesný plán pro případ krizových situací, havárií, povodní či jiných nepředvídatelných situací, které by mohly Vaši společnost nečekaně ohrozit, a jenž Vám umožní lépe na vzniklou krizi reagovat a identifikovat či eliminovat následné potenciální dopady na společnost.

Zajistíme pro Vás ochranu Vaší IT infrastruktury a sítí v souladu s nejvyššími standardy ochrany cyber prostoru a legislativních požadavků kladených na tuto oblast. Vedle návrhu a realizace ochrany perimetru, stanic a mobilních zařízení, jsme schopni unikátním způsobem zajistit ochranu vaší vnitřní sítě před bezpečnostními hrozbami a znemožnit potencionálním vetřelcům komunikaci na síti. To vše přináší naše vysoce sofistikované řešení ASN (Active Security of Network).